Lisse System - Narovnávací krém k permanentnímu narovnávání

Permanentní narovnávací systém.

674 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 2045
Lisse System - Narovnávací krém k permanentnímu narovnávání
✓ 20 LET ZKUŠENOSTÍ
✓ ODESÍLÁME IHNED

Detailní popis produktu

Lisse System

Profesionální permanentní narovnávací systém pro extra rovné vlasy. Ideální pro uhlazení vlasů a odstranění krepatosti s dlouhodobými účinky, dosaženými s ohledem na vlasové vlákno. Dodá hladký vzhled i velmi vlitým, kudrnatým vlasům. Vlasy zůstávají jemné, lesklé a pružné. Sada obsahuje: - uhlazovací krém 100 ml - neutralizátor 100 ml.

NAROVNÁVACÍ SYSTÉM LISSE

Použití:

1) Proveďte lehké šamponování bez tření vlasové pokožky, šamponujte spíše délky vlasů, aby se odstranily zbytky kosmetických přípravků. Nepoužívejte kondicionér.

2) Vysušte vlasy do rovna pomocí fénu a kartáče a pečlivě pročešte.

3) Rozdělte vlasy do 4 sekcí. Nasaďte si jednorázové rukavice. Začněte s aplikací narovnávacího krému (tuba) na zátylku, oddělujte slabé sekce a štětcem rovnoměrně nanášejte krém na prameny vlasů. Dávejte pozor, aby se krém nedostal přímo na pokožku, krém nanášejte na vlasy, ne na pokožku, nanášejte přibližně 1 centimetr od kořínků. Ujistěte se, že jste na každý pramen nanesli dostatečné množství výrobku. Vyhlaďte řídkého hřebene, vlasy netahejte. Poté rychle pokračujte v nanášení, pramen po prameni, na horizontálních sekcích a dodržujte směr přirozeného růstu vlasů. DŮLEŽITÉ: doporučujeme pracovat rychle pro dosažení jednotného výsledku. 
Pro zajištění perfektně hladkého výsledku je důležité, aby vlasy během doby působení zůstali dobře narovnané: pokračujte ve vyhlazování a pročesávání vlasů velmi řídkým hřebenem.
Poznámka: na vlasy, které již byly v minulosti ošetřeny narovnávacím krémem, tak u nich nanášejte krém jen na oblast odrostů, na již v minulosti narovnané délky a konce nanášejte výrobek 5 minut před ukončení doby působení.

4) Doba působení:

Přírodní, nepoddajné nebo velmi vlnité vlasy - od 15 do 30 minut

Přírodní, jemná a choulostivé vlasy - od 10 do 15 minut

Nepoškozené barvené vlasy (za použití max 6% oxidantu) - od 5 do 10 minut.

Nedoporučujeme překračovat určenou dobu působení. 

5) Po skončení doby působení důkladně vodou vypláchněte narovnávací krém, vlas udržujte narovnaný.

6) Poté přímo z lahve důkladně aplikujte ustalovač (Neutralizační činidlo v lahvičce), nebo jej aplikujte houbičkou.

7) Doba působení ustalovače je od 5 do 10 minut v závislosti na délce vlasů. Pročesávejte vlasy do rovna během doby působení.

8) Poté důkladně opláchněte vodou, umyjte šamponem a aplikujte vhodnou masku. Vysušte fénem, v případě potřeby vyžehlete.

 

NAROVNÁVACÍ SYSTÉM LISSE

Profesionální Permanentní narovnávací systém pro extra rovné vlasy.

Sada obsahuje uhlazovací krém 100 ml + neutralizátor 100 ml, návod k použití a pár rukavic

VAROVÁNÍ:

Nepoužívejte kovové nádoby a nářadí. Používejte vhodné ochranné rukavice. Vyhněte se kontaktu s očima. Pokud se výrobek dostane do kontaktu s očima, vypláchněte je okamžitě velkým množstvím vody a konzultujte s lékařem. Udržujte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném místě. Udržujte mimo dosah slunečních paprsků. Pečlivě dodržujte pokyny pro použití uvnitř obalu.

 Narovnávací krém obsahuje solikyseliny thioglykolové. Neutralizátor obsahuje peroxid vodíku.


Doplňkové parametry

Kategorie: Permanentní narovnávání a zvlnění
Hmotnost: 0.22 kg
Nevyplňujte toto pole:
PV Avatar autora Narovnávání 10.11.2020 12:50
Dobrý den, při aplikaci se musí použít celé balení nebo jen třeba půlka a zbytek použít jindy? Děkuji. S pozdravem Petra Večeřová
Odpovědět